Praca na półkoloniach

Spotkania rekrutacyjne odbywają się w Warszawie, ul. Merliniego 2A

Poszukujemy osób, z uprawnieniami wychowawcy kolonijnego, do opieki nad małymi grupkami dzieci 6-12lat, na pełny etat.
Oprócz podstawowej pensji na miejscu jest bezpłatne wyżywienie.

Dodatkowe informacje:

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, do wyboru kilka miejsc w Warszawie.

W przypadku chęci zgłoszenia swojej kandydatury, proszę napisać o sobie kilka słów przez poniższy formularz. ( Wejście poprzez przycisk „Rekrutacja”).

Zgłoszenie rekrutacyjne dla kadry wychowawców na sezon zimowy.
Miejsce Termin Wynagrodzenie
Warszawa Ferie zimowe Umowa zlecenie

I. Praca sezonowa w wakacje lub/i ferie zimowe.

Poszukujemy dodatkowych osób do prowadzenia zajęć z małymi grupkami dzieci w wieku 6-12lat,  na pełny etat, na całe wakacje i/oraz ferie zimowe. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które wg. kwalifikacji można negocjować. W chwili obecnej może to być tydzień, miesiąc jak również całe wakacje lub ferie zimowe.

Zgłoszenie rekrutacyjne na konkretne turnusy półkolonii.
Warszawa Wakacje Umowa zlecenie

Wymagania:

uprawnienia pedagogiczne i/lub instruktorskie z dowolnego sportu mile widziane
szukamy osoby lubiącej dzieci, uśmiechniętej, odpowiedzialnej

Obowiązki:

opieka nad dziećmi w ramach zajęć ogolno-spotowych. Jest to kilka ośrodków rozlokowanych po całej warszawie, głównie przy warszawskich OSiR-ach.

II. Praca sezonowa zima – okres mazowieckich ferii zimowych.

Poszukujemy osób posiadających uprawnienia instruktorskie w zakresie nauki jazdy na nartach i/lub snowboardu, na całą zimę. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które wg. kwalifikacji można negocjować.

Wymagania:

uprawnienia  instruktorskie z narciarstwa i/lub snb; mile widziane
osoby lubiące dzieci, uśmiechnięte i odpowiedzialne,

Obowiązki:

nauka jazdy na nartach i/lub snb

Oferujemy:

wynagrodzenie prowizyjne, świetną zabawę i zgrany zespół
opis dodatkowy:

CV (ze zdjęciem) oraz kilka słów o sobie prosimy przesłać na adres kontakt@2times.pl
W tytule maila obowiązkowo wpisując nazwę stanowiska „instruktor/ka na zimę”.