Kadra

Włodzimierz Zantara

Koordynator klubu sportowego 2Times. Organizator wspólnych zajęć z największym klubem tenisowym po prawej stronie Wisły – MTC Morelowa Tenis Klub. Pasjonat, dający namówić się na najdziwniejsze rzeczy, zaraża chęcią jazdy i treningów na Górce Szczęśliwickiej…

Uśmiechnięty, miły, ale wymagający… 1000 pomysłów na sekundę 🙂

Mariusz Nocoń

Były wykładowca katowickiej AWF z tytułem doktora sportu. Posiada merytoryczne i praktyczne przygotowanie do prowadzenia zajęć sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od kilku lat organizator szkoleń, wyjazdów sportowych, współorganizator półkolonii letnich i zimowych dla dzieci na terenie Warszawy.
Organizator zajęć z rolek i narciarstwa biegowego w Parku Szczęśliwickim. Prowadzę szkolenia narciarskie oraz snowboardowe na Górce Szczęśliwieckiej.
 

Robert Turek

Uczy zarówno na nartach jak i na desce na wszystkich poziomach, od początkujących do zaawansowanych. Wesoły i lekko zwariowany, sporty ekstremalne to jego pasja.

Robert Chmieliński

Instruktor narciarstwa PZN (również lekcje po angielsku), instruktor windsurfingu VDWS, patent starszego sternika motorowodnego, patent żeglarza jachtowego, wychowawca kolonijny.

Jaszczuk Mateusz

Student studiów magisterskich na warszawskim AWF na wydziale Wychowania Fizycznego. Instruktor sportu narciarstwo alpejskie. Doświadczony w pracy z dziećmi i młodzieżą. Uważa, że dobry kontakt z młodzieżą i pozytywna atmosfera na zajęciach to podstawa do nauki i doskonalenia swoich umiejętności. Od lat związany ze sportem i aktywnością fizyczną na różnych szczeblach. Na nartach jeździ od 7 roku życia i swoją pasją stara się zarazić jak największą rzeszę ludzi.

Joanna Kurnal

Studentka UW, podróżniczkach, na nartach jeździ od drugiego roku życia, instruktor narciarstwa od 2010 r.

Zuzanna Leciejewska

Absolwentka Wychowania Fizycznego na warszawskim AWFie. Obecnie słuchaczka studiów podyplomowych Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Prowadzi również zajęcia sportowe w warszawskich przedszkolach. W swoim 4-letnim doświadczeniu instruktorskim uczy windsurfingu oraz narciarstwa, zarówno dzieci jak i dorosłych, również w języku francuskim. Wkrótce instruktorka żeglarstwa i areobiku, jednak jej największą pasją są narty. Jest miłośniczką muzyki i kultury francuskiej oraz podróżowania i dobrej kuchni. Oszczędza na katamaran Hobie Cat 16, by samodzielnie wyławiać z dna owoce morza:)

Mikołaj Omieciński

Absolwent AWF kierunku Wychowanie Fizyczne, pasjonat ruchu na świeżym powietrzu, posiadacz czarnego pasa w karate Kyokushin, instruktor kickboxingu, instruktor snowboardingu. Wychowawczo na obozach udziela się od roku 2008, zawsze całe wakacje. Na co dzień pracuje prowadząc karate w przedszkolach i sklepie sportowym. Obdarzony rockową duszą, wrażliwą na wszelkie gitarowe brzmienia. Czerpie satysfakcję z pracy z dziećmi i młodzieżą, z którymi szybko łapie dobry kontakt.

Michał Wójcik

Instruktor narciarstwa, kierownik wyszkolenia żeglarskiego, jachtowy sternik morski, morski sternik motorowodny, instruktor żeglarstwa PZŻ i ISSA, absolwent IX Szkoły Pod Żaglami, radiooperator SRC, młodszy ratownik W.O.P.R., wychowawca kolonijny.

Pierwszy raz na nartach stanął mając niecałe 3 lata i od tamtego czasu regularnie jeździ na nartach, próbując różnych rodzajów narciarstwa oraz ciągle rozwijając swoje umiejętności. Jego pasją są wszelkiego rodzaju podróże i sporty.

Juliusz Olechno

Absolwent AWF. Jest instruktorem narciarstwa, żeglarstwa jachtowego i pływania od 2003 r. Jego zainteresowania to sporty wodne i zimowe oraz lotnictwo. Absolwent szkoły lotnicza Scandinavian Aviation Academy w San Diego, oferuje loty widokowe nad Warszawą.